Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Kombinovaná technika na papíře, 46 x 62 cm, rámováno, pod sklem, datace okolo r. 1935, signováno vpravo dole Feigl.Autor viz T 1/210, V 2/84, Ch 2/219, NEČVU 1/171.